Přejít na: Obsah | Boxy | Hlavní menu | Hlavičku | Patičku

   

Anální kolík Anal T Anální kolík je speciální erotická pomůcka, která se používá pro dráždění análního otvoru. Vyrábí se z nejrůznějších materiálů jako je latex či silikon a svým tvarem připomíná vibrátor nebo dildo (vibrátor bez vibrací). Od nich se liší zploštělým zakončením, které zamezuje, aby kolík vnikl do konečníku. Konečník totiž na rozdíl od pochvy není uzavřený, takže může putovat dále do střev, což samozřejmě není žádoucí.
    U mužů anální kolik masíruje prostatu, díky čemuž se dostaví mnohem silnější a kvalitnější orgasmus. Zkušenější muži mohou dosáhnout orgasmu pouhým stimulováním a masírováním jejich prostaty. U žen zase anální kolík může dráždit dělohu zevnitř, což může a nemusí vést k orgasmu. Vagína je poté mnohem užší a citlivější na další stimulaci respektive používání vibrátoru nebo klasický sex.
    Zde Vám přinášíme základní rozdělení análních kolíků...
    Klasický anální kolik má pevný tvar a díky měkkému pružnému materiálu jej lze částečně stlačit nebo ohnout. Vyrábějí se o neohebné a tvrdé varianty, a to z plastu nebo skla. Na konci kolíku je vždy bezpečnostní patka, díky níž se nedostane kolík do análního otvoru úplně celý.
    Nafukovací anální kolík se velmi snadno zavádí. Poté se nafoukne pomocí gumového balónku na kýženou velikost. Ventilek po celou dobu udržuje kolík nafouknutí a před vytažením stačí ventilek pootočit a kolík se zase vyfoukne. Výhodou tohoto typu je, že si každý může zvolit ideální velikost podle svých potřeb. Nevýhodou je naopak složitější manipulace a jeho větší měkkost.
   Anal penis probe red Nafukovací vibrační anální kolík přináší navíc vibrace, které zvýší stimulaci. V análním otvoru je nespočet nervových zakončení, která reagují na stimulující vibrace. Po zavedení nafukovacího vibračního kolíku se stlačením gumového balónku do něj napumpuje vzduch a kolík se zvětší. Ventilek udržuje kolík ve zvětšeném stavu. Před vytažením se kolík pomocí ventilku vyfoukne a zmenší na svoji původní velikost. Vibrační motorek je zabudovaný přímo v kolíku a ovládá se pomocí prodlouženého ovládání.


Zajímavosti

Plánujete pořízení nějaké anální pomůcky a stále se nemůžete zorientovat v nabízém zboží? Na stránkách sexshopu Praha najdete vše roztříděné do přehledných kategorií ze kterých si zcela jistě vyberete, to co pro Vás bude optimální. Namátkou si zde můžete vybrat nějaký anální kolík případně nějakou pomůcku na intimní hygienu.

 

Případně chtěli-li by jste udělat partnerce či partnerovi radost například erotickou masáží, můžete pro podtržení tohoto zážitku vyzkoušet masážní či lubrikační gel.——— ———


xxx